-私

-{{collection.uname}}

显示 更多 更少 集合

例子中的一个句子

听Lech Poznań - Valmiera FC NA ŻYWO 27.08.2020 r. Pewny awans Lecha Gdzie oglądać transmisję w TV i stream w internecie? Wynik meczu, online发音
0 评价 评价 收视率
听Lech Poznań - Valmiera 3:0: Druga połowa dała awans Kolejorzowi. Oceniamy piłkarzy Lecha za powrót do Europy发音
0 评价 评价 收视率
Lech Poznań - Valmiera 3-0 w meczu 1. rundy el. Ligi Europy
听Lech Poznań - Valmiera 3-0 w meczu 1. rundy el. Ligi Europy发音
0 评价 评价 收视率
听Lech Poznań - Valmiera FK. Trener rywali zauroczył wszystkich na konferencji. Podczas meczu może nie wytrzymać发音
0 评价 评价 收视率
听Lech Poznań - Valmiera FK 3:0. Świetny Mikael Ishak i młody Filip Szymczak zrzucili kamień z serca发音

新闻趋势 lech poznań

Liga Europy: Lech Poznań - Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 3-0 (0-0)
听Liga Europy: Lech Poznań - Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 3-0 (0-0)发音
27 sierpnia na INEA stadionie w Poznaniu odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europy pomiędzy drużynami Lecha a Valmiery. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Lecha 3-0, k..查看文章
INTERIA INTERIA
Liga Europy: Lech Poznań rozgromił rywala i awansował do kolejnej rundy
听Liga Europy: Lech Poznań rozgromił rywala i awansował do kolejnej rundy发音
Bramki: 1:0 Mikael Ishak (59), 2:0 Mikael Ishak (78), 3:0 Filip Szymczak (88). Sędziował: Ondrej Pechanec (Czechy). Mecz bez udziału publiczności. Losowanie drugiej rundy eliminacji Ligi Eur..查看文章
Dziennik Dziennik
Liga Europy: eliminacje. Lech Poznań - FK Valmiera
听Liga Europy: eliminacje. Lech Poznań - FK Valmiera发音
Lech Poznań zaczyna bój w eliminacjach do Ligi Europy w sezonie 2020/2021 od spotkania z FK Valmiera. Wicemistrzowie Polski spośród wszystkich polskich drużyn, które biorą udział w kwalifika..查看文章
Onet Onet
听Lech Poznań - Valmiera w el. Ligi Europy. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online发音
Lech Poznań po dwóch latach przerwy wraca na europejskie salony. Piłkarze Dariusza Żurawia zmierza się na własnym stadionie z niezbyt wymagającym rywalem z Łotwy - Valmierą FC. Polski zespół..查看文章
sport.pl sport.pl
Zdarza się, że trener Tamaz Pertia, który prowadzi rywala Lecha Poznań w pucharach, zespół Valmiera FK, reaguje w czasie meczu bardzo nerwowo. Był za to karany. Podczas przedmeczowej konfere..查看文章